Regulamin sklepu
Witaj,
Niniejszy Regulamin określa ogólne warunki, zasady oraz sposób sprzedaży produktów, produktów cyfrowych, w tym treści lub usług cyfrowych dostępnych na stronie https://www.3lstrategies.com/ (dalej zwanej Stroną) oraz określa zasady i warunki świadczenia przez 3L-Strategies usług nieodpłatnych drogą elektroniczną.

W Regulaminie znajdziesz m.in. zasady zawarcia umowy, warunki umowy, postanowienia dotyczące Konsumentów, zasady reklamacji, odstąpienia od umowy, zawartej poprzez złożenie Zamówienia na Stronie oraz zasady prezentowania treści i opinii na Stronie.
W razie jakichkolwiek pytań, zachęcamy do kontaktu drogą mailową na adres office@3lstrategies.com
POSTANOWIENIA OGÓLNE
1. Regulamin dotyczy Klientów Sklepu 3L-Strategies.

2. Sprzedawcą i usługodawcą, który udostępnia Produkty, Treści i Usługi cyfrowe na Stronie jest Anna Pilichowska prowadząca działalność pod firmą 3L-Strategies z siedzibą w Santa Rosa, Kalifornia, USA wpisaną do rejestru City of Santa Rosa pod numerem 06528932.
Kontakt: e-mail: office@3lstrategies.com, tel. +1 707 326 1503

3. Wszelkie prawa do Sklepu, w tym prawa autorskie, prawa własności intelektualnej do nazw, domeny internetowej, Strony internetowej, a także do wzorców, formularzy, logotypów zamieszczanych na Stronie internetowej oraz wszelkich prezentowanych treści należą do Sprzedawcy. Korzystanie z nich może następować wyłącznie w sposób określony i zgodny z Regulaminem oraz za zgodą Sprzedawcy wyrażoną na piśmie.
I. DEFINICJE
Na potrzeby niniejszego Regulaminu przyjmuje się następujące znaczenie stosowanych w nim pojęć:

Regulamin – niniejszy regulamin sprzedaży określający zasady korzystania ze Sklepu, składania zamówień oraz zasad realizacji zamówień przez Sprzedawcę.

Sprzedawca – Anna Pilichowska prowadząca działalność pod firmą 3L-Strategies z siedzibą w Santa Rosa, CA 95403, USA, wpisaną do rejestru City of Santa Rosa pod numerem 06528932, będąca jednocześnie właścicielem Sklepu.
Kontakt e-mail: office@3lstrategies.com , tel.: +1 707 326 1503

Strona – strona internetowa dostępna pod adresem https://www.3lstrategies.com/ wraz z subdomenami i podstronami w obrębie wskazanej domeny.

Sklep – strony sprzedażowe: https://3lstrategies.com/kursy/, https://3lstrategies.com/lista-produktow/ na których prowadzona jest sprzedaż Produktów, w tym Treści i Usług cyfrowych oferowanych przez Sprzedawcę.

Zamówienie – oświadczenie woli Klienta składane za pośrednictwem Formularza zamówienia na Stronie, którego celem jest zawarcie Umowy na odległość dotyczącej Produktu, w tym Treści bądź Usługi cyfrowej. 

Formularz zamówienia - formularz służący do złożenia zamówienia w Sklepie. Klient w Formularzu zamówienia podaje swoje dane osobowe niezbędne do zawarcia i wykonania Umowy. Złożenie Zamówienia możliwe jest także poprzez przesłanie go na adres email Sprzedawcy wskazany w Regulaminie.

Umowa sprzedaży – umowa sprzedaży zawarta na odległość między Klientem a Sprzedawcą na zasadach określonych w Regulaminie, określająca wzajemne prawa i obowiązki, dotycząca Produktów, w tym Treści oraz Usług cyfrowych.

Klient – Konsument, Przedsiębiorca lub Przedsiębiorca na prawach konsumenta. Klientem jest podmiot będący osobą fizyczną lub osobą prawną, który dokonuje zakupu Produktu.

Konsument – osoba fizyczna dokonująca zakupu do celów niezwiązanych bezpośrednio z jej działalnością gospodarczą lub zawodową.

Przedsiębiorca – osoba fizyczna, osoba prawna lub jednostka organizacyjna niebędąca osobą prawną, której odrębna ustawa przyznaje zdolność prawną, prowadzącą we własnym imieniu działalność gospodarczą, która korzysta ze Sklepu.

Przedsiębiorca na prawach konsumenta – osoba fizyczna, zawierająca umowę bezpośrednio związaną z jej działalnością gospodarczą, gdy z treści tej umowy wynika, że umowa ta nie posiada dla niej charakteru zawodowego, wynikającego w szczególności z przedmiotu wykonywanej przez nią działalności gospodarczej, udostępnionego na podstawie przepisów o Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej.

Cena – wartość wyrażona w jednostkach pieniężnych, w polskich złotych, którą Klient zobowiązany jest zapłacić z tytułu wykonanej przez Sprzedawcę umowy.

Cena początkowa - pierwsza Cena Produktu, w której pojawił się Produkt w Sklepie.

Ostatnia najniższa Cena z ostatnich 30 dni - Najniższa Cena, w jakiej Produkt był dostępny w Sklepie w ciągu ostatnich 30 dni.

Promocja - szczególne warunki zawarcia Umowy proponowane przez Sprzedawcę w określonym konkretnie czasie, z których Klient może skorzystać na określonych przez Sprzedawcę zasadach.

Cena Promocyjna – cena Produktu w Sklepie po obniżeniu w związku z ogłoszeniem Promocji przez Sprzedawcę.

Dni robocze – dni tygodnia od poniedziałku do piątku z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy w Polsce i Stanach Zjednoczonych.

Dowód zapłaty - faktura wystawiona zgodnie z Ustawą o podatku od towarów i usług lub w oparciu o inne przepisy obowiązującego prawa przesyłane Klientowi.

Oferta – propozycja sprzedaży zawierająca istotne elementy Produktu, np. opis produktu i jego charakterystyka, umieszczane na Stronie.

Produkt – produkt fizyczny, szkolnie, webinar czy indywidualny dostęp Klienta do Treści cyfrowej lub Usługi cyfrowej, która jest przedmiotem Umowy i który jest przyznany na określony czas zgodny z Umową. Produkt ma charakter odpłatny, chyba że wskazano inaczej. Wszystkie ceny są dostępne na stronie Sklepu przy prezentowanym produkcie.

Produkt fizyczny – produkt fizyczny oferowany w Sklepie.

Treść cyfrowa - dane wytworzone i dostarczane w postaci cyfrowej, które Klient otrzymuje w ramach zakupu, a która przybiera postać pliku elektronicznego. Format pliku zależny jest od zawartości materiału (np. e-book, inne materiały w formie pdf, audio/video).

Usługa cyfrowa – usługa pozwalającą Klientowi na wytwarzanie, przetwarzanie, przechowywanie lub dostęp do danych w postaci cyfrowej; wspólne korzystanie z danych w postaci cyfrowej, które zostały przesłane lub wytworzone przez konsumenta lub innych użytkowników tej usługi; inne formy interakcji za pomocą takich danych, np. sesje coachingowe lub terapeutyczne, konsultacje.

Trwały nośnik – oznacza materiał lub narzędzie umożliwiające Klientowi lub Sprzedawcy przechowywanie informacji kierowanych osobiście do niego, w sposób umożliwiający dostęp do informacji w przyszłości przez czas odpowiedni do celów, jakim te informacje służą, i które pozwalają na odtworzenie przechowywanych informacji w niezmienionej postaci.

Wymagania techniczne – minimalne wymogi techniczne, których spełnienie jest niezbędne do korzystania z Treści cyfrowych dostarczanych przez https://www.3lstrategies.com/ 

Konto Klienta – indywidualny dla każdego Klienta panel, uruchomiony na jego rzecz przez Sprzedawcę w ramach Sklepu, określany nazwą użytkownika oraz hasłem.

Formularz rejestracji Konta – formularz wypełniany przez Klienta, wymagający podania jego danych osobowych niezbędnych do założenia Konta Klienta i korzystania z oferty Sklepu (zarówno z produktów płatnych jak i darmowych).

Hasło – ciąg znaków literowych, cyfrowych lub innych, wykorzystywanych w celu zabezpieczenia dostępu do Konta Klienta w Sklepie.

Login – indywidualne oznaczenie Klienta, ustalone przez Klienta, składające się z ciągu znaków literowych, cyfrowych lub innych, wymagane wraz z Hasłem do założenia Konta Klienta w Sklepie.

Koszyk - usługa elektroniczna udostępniana Klientowi Sklepu polegająca na umożliwieniu mu złożenia Zamówienia Produktu, wpisania kodów rabatowych umożliwiających obniżenie Ceny na zasadach określonych odrębnymi zasadami, wyświetlenie cen poszczególnych Produktów oraz ceny podsumowującej cały zakup.
II. OGÓLNE WARUNKI KORZYSTANIA ZE SKLEPU
1. Warunki realizacji Umowy i zasady współpracy określa niniejszy Regulamin i Oferta. W przypadku rozbieżności między treścią Regulaminu a Ofertą, wiążąca jest Oferta prezentowana w Sklepie.

2. Klient ma obowiązek zapoznania się z Regulaminem przed zawarciem Umowy. Jeśli Klient nie wyraża zgody na akceptacje postanowień Regulaminu, nie powinien dokonywać zakupów w Sklepie.

3. Umowa pomiędzy Klientem a Sprzedawcą zostaje zawarta z chwilą akceptacji Regulaminu przez Klienta, dokonania płatności oraz potwierdzenia przez Sprzedawcę przyjęcia zamówienia do realizacji.

4. Do prawidłowego korzystania ze Sklepu konieczne jest spełnienie niezbędnych Wymagań technicznych:
     - dostęp do Internetu,
     - komputer, laptop lub inne urządzenie multimedialne z aktualnym systemem operacyjnym i oprogramowaniem umożliwiającym odczyt treści w formatach takich jak DOC, PDF, MP4, MP3, MOV, AVI itp.,
     - dostęp do poczty elektronicznej z aktualnym adresem e-mailowym,
     - standardowa, aktualna przeglądarka internetowa z włączoną obsługą plików cookies.

5. Zakazane jest dostarczanie przez Klienta treści o charakterze bezprawnym oraz wykorzystywanie przez niego Sklepu lub usług i produktów oferowanych przez Sprzedawcę, w sposób sprzeczny z prawem, dobrymi obyczajami lub naruszający dobra osobiste osób trzecich.

6. Klient jest zobowiązany do przekazywania w udostępnianych w ramach Sklepu formularzach wyłącznie prawdziwych, aktualnych danych oraz aktualizowania swoich danych w związku z zawarciem Umów.

7. Klient nie jest uprawniony do przekazywania swojego Loginu i Hasła osobom trzecim lub korzystania z innego Konta klienta.

8. Sprzedawca umożliwia Klientom zapoznanie się z opiniami innych klientów na Stronie i podejmuje odpowiednie kroki w celu weryfikacji prezentowanych opinii i tego, czy ich autorzy są rzeczywiście Klientami. Więcej o sposobach weryfikacji opinii i Klientów znajdziesz w ustępie XII tego Regulaminu.

9. Sprzedawca podejmuje odpowiednie środki mające na celu zapewnienie bezpieczeństwa korzystania ze Sklepu oraz funkcjonalności dostępnych w ramach Strony formularzy - Formularz rejestracji konta, Formularz zamówienia itp.

10. Sprzedawca stosuje mechanizm plików „cookies”, które podczas korzystania przez Klientów ze Strony Internetowej Sklepu, zapisywane są przez serwer Sprzedawcy na dysku twardym urządzenia końcowego Klienta. Stosowanie plików „cookies” ma na celu poprawne działanie Strony Internetowej Sklepu na urządzeniach końcowych Klientów. Mechanizm ten nie niszczy urządzenia końcowego Klienta oraz nie powoduje zmian konfiguracyjnych w urządzeniach końcowych Klientów ani w oprogramowaniu zainstalowanym na tych urządzeniach. Każdy Klient może wyłączyć mechanizm „cookies” w przeglądarce internetowej swojego urządzenia końcowego. Wyłączenie „cookies” może jednak spowodować utrudnienia lub uniemożliwić korzystanie ze Strony Internetowej Sklepu.

11. Jeśli Klient jest Przedsiębiorcą, odpowiedzialność Sprzedawcy z tytułu rękojmi za Produkt jest wyłączona.
III. CENA PRODUKTU
1. Wszystkie ceny Produktów są cenami brutto wraz ze wszystkimi podatkami i wyrażane są w PLN (polski złoty). Cena nie zawiera informacji o ewentualnych kosztach dostawy Produktu fizycznego, które Klient jest zobowiązany ponieść, a o których to kosztach będzie poinformowany przed zawarciem Umowy.

2. Ceną obniżoną jest cena obowiązująca na dany Produkt na skutek obniżenia ceny.

3. Ceną najniższą jest najniższa cena za Produkt, która obowiązywała w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki, a w przypadku produktu oferowanego do sprzedaży w okresie krótszym niż 30 dni – ceną najniższą jest cena najniższa obowiązująca w okresie od dnia rozpoczęcia oferowania tego Produktu do dnia wprowadzenia obniżki.

4. Ceną promocyjną jest cena za Produkt oferowany w ramach Promocji na zasadach przedstawionych przez Sprzedawcę.
IV. USŁUGI ELEKTRONICZNE NA STRONIE SKLEPU
1. Sprzedawca świadczy na rzecz Klientów następujące Usługi elektroniczne na Stronie, które są usługami nieodpłatnymi:
     - Usługa zakładania Konta Klienta oraz przechowywanie i udostępnianie Klientowi za pośrednictwem Konta historii Zamówień Klienta w Sklepie,
     - Usługa składania Zamówień na zasadach określonych w Regulaminie,
     - Usługa korzystania przez Klienta z usług Koszyka na Stronie,
     - Usługa udostępniania Treści i Usług cyfrowych na Stronie, kiedy przedmiotem Umowy jest Treść lub Usługa cyfrowa,
     - Usługa zawierania Umów na zasadach określonych w Regulaminie.

2. Sprzedawca zastrzega sobie możliwość wyboru i zmiany rodzaju, form, czasu oraz sposobu udzielania dostępu do wybranych wymienionych usług, o czym poinformuje Klientów w sposób właściwy dla zmiany Regulaminu.

KONTO KLIENTA

1. Klient ma możliwość założenia Konta klienta na Stronie. Założenie Konta Klienta następuje poprzez wypełnienie Formularza rejestracyjnego i zaakceptowanie Regulaminu. Z chwilą założenia Konta przez Klienta dochodzi do zawarcia umowy o prowadzenie Konta na stronie Sklepu. Umowa o prowadzenie Konta zawierana jest na czas nieokreślony i można wypowiedzieć ją w każdym momencie.

2. W Formularzu rejestracji Konta, Klient podaje: imię, nazwisko, adres email, nazwę użytkownika i hasło, a następnie klika przycisk „Załóż konto” bądź przycisk o analogicznym brzmieniu. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do założenia Konta.

3. Klient ma również możliwość założenia Konta Klienta przy składaniu Zamówienia na Stronie, co wiąże się z zaakceptowaniem Regulaminu.

4. Konto klienta zawiera informacje o Zamówieniach składanych przez Klienta za pośrednictwem Strony i pozwala na zapamiętanie wcześniej użytych danych niezbędnych do złożenia Zamówienia.

5. Klient loguje się na Konto przy użyciu adresu email lub nazwy użytkownika oraz indywidualnego Hasła, które Klient ustala samodzielnie.

6. Klient może zgłosić Sprzedawcy żądanie usunięcia Konta Klienta, co czyni wysyłając maila na adres office@3lstrategies.com , przy czym w przypadku zgłoszenia żądania usunięcia Konta Klienta przez Sprzedawcę, może ono zostać usunięte do 14 dni od zgłoszenia żądania.

7. Sprzedawca ma prawo zablokowania dostępu do Konta Klienta i usług nieodpłatnych, w przypadku domniemania, że Klient działa na szkodę Sprzedawcy lub innych Klientów, narusza przepisy prawa, w tym postanowienia Regulaminu oraz gdy zablokowanie dostępu do Konta Klienta i usług nieodpłatnych jest podyktowane względami bezpieczeństwa. Sprzedawca powiadamia wówczas Klienta o zablokowaniu dostępu do Konta Klienta i usług nieodpłatnych wysyłając mu stosowne zawiadomienie na adres podany przez Klienta w formularzu rejestracyjnym.
Zablokowanie dostępu do Konta Klienta i usług nieodpłatnych z wyżej wymienionych przyczyn trwa do momentu wyjaśnienia zaistniałej sytuacji.

8. Korzystanie z Koszyka rozpoczyna się z momentem dodania przez Klienta pierwszego Produktu do Koszyka. Usługa Koszyk świadczona jest nieodpłatnie oraz ma charakter jednorazowy i ulega zakończeniu z chwilą złożenia Zamówienia.

9. Reklamacje związane ze świadczeniem Usług elektronicznych można składać mailowo pod adresem office@3lstrategies.com
Ustosunkowanie się do reklamacji przez 3L-Strategies następuje niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od dnia jej otrzymania.

TREŚCI I USŁUGI CYFROWE

1. W ramach Umowy między Sprzedawcą a Klientem zawartej zgodnie z postanowieniami Regulaminu, Sprzedawca udostępnia Klientowi Treści i Usługi cyfrowe, które dotyczą treści rozwojowych, edukacyjnych i coachingowo-terapeutycznych.

2. Czas dostępności do Treści lub Usług cyfrowych oferowanych na Stronie jest ustalany przez Sprzedawcę i umieszczany w opisie Ofert danej Treści lub Usługi cyfrowej.

3. Realizacja Zamówienia oznacza, że Klientowi umożliwiono dostęp do Treści lub Usługi cyfrowej zgodnych z Zamówieniem Klienta. Z chwilą uzyskania dostępu do zamówionych Treści lub Usług cyfrowych, przedmiot Umowy uważa się za dostarczony w całości Klientowi.

4. Ceny Treści i Usług cyfrowych prezentowane są na Stronie internetowej Sklepu oraz w trakcie składania Zamówienia. Wszystkie ceny są cenami brutto uwzględniającymi podatki i podawane są w PLN (polski złoty). Sprzedawca może oferować wybrane Treści i Usługi cyfrowe na Stronie nieodpłatnie, a informację o tym podaje w opisie Oferty.

5. Wszystkie Usługi i Treści cyfrowe prezentowane są na Stronie. Dostęp do zamówionych Produktów zostanie przyznany Klientowi niezwłocznie po zawarciu Umowy pomiędzy Klientem a Sprzedawcą, o ile nie wskazano inaczej w opisie Treści lub Usługi cyfrowej.

6. Utworzenie Konta Klienta na Stronie jest warunkiem koniecznym do korzystania z zakupionych bądź nieodpłatnych Treści i Usług cyfrowych.
V. ZASADY SKŁADANIA ZAMÓWIEŃ
1. Sprzedawca umożliwia Klientowi składanie Zamówień dotyczących oferowanych przez Sprzedawcę Produktów poprzez Stronę. Klient może korzystać ze Sklepu 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę.

2. Charakterystyka Produktu, jego opis oraz czas dostępności po jego zakupie są określone na stronie produktowej każdego Produktu.

3. W celu zakupu Produktów ze Sklepu należy:
     - Wybrać Produkty ze Sklepu spośród opcji prezentowanych na Stronie poprzez kliknięcie przycisku „Dodaj do Koszyka” lub przycisku analogicznego,
     - Wypełnić pola w Formularzu zamówienia – dane Klienta (imię, nazwisko, adres email, numer telefonu, dane adresowe), sposób płatności, sposób dostawy w przypadku Produktu fizycznego,
     - Zapoznać się z informacją o łącznej cenie za wybrane produkty, w tym za dostawę i o innych kosztach wynikających z Zamówienia,
     - Zaakceptować Zamówienie, a także Regulamin oraz Politykę prywatności.
     - Dokonać płatności za Zamówienie zgodnie z wybranym sposobem płatności, korzystając z polecenia na Stronie „Kupuję i Płacę”.

4. Klient ma możliwość weryfikacji Produktów w Koszyku oraz dokonania zmian do czasu złożenia Zamówienia.

5. Zamówienia można składać na Stronie korzystając z Konta klienta lub Formularza zamówienia. W przypadku nieposiadania Konta, Klient jest zobowiązany do wypełnienia wszystkich wymaganych pól Formularza zamówienia. Klient zalogowany do swojego Konta przy składaniu zamówienia jest zobowiązany do potwierdzenia prawidłowości wszystkich danych pojawiających się w Formularzu. Potwierdzenie takie jest konieczne do zawarcia i realizacji Umowy.

6. Po złożeniu Zamówienia, Klient otrzymuje od Sprzedawcy drogą mailową potwierdzenie złożenia Zamówienia i przyjęcia go do realizacji przez Sprzedawcę. Tym samym Umowę pomiędzy Sprzedawcą a Klientem uważa się za zawartą. Przedmiotem Umowy jest zobowiązanie Sprzedawcy do dostarczenia zamówionego Produktu Klientowi.

7. Po zawarciu Umowy, Sprzedawca przesyła Klientowi także jej warunki, o ile nie zostały przekazane przed zawarciem Umowy.

8. Sprzedawca może organizować Promocje na wybrane Produkty, w tym Treści i Usługi cyfrowe oferowane na Stronie. Promocje nie podlegają łączeniu, chyba że Oferta Promocji stanowi inaczej. W przypadku Produktów fizycznych możliwość skorzystania z Promocji zależy od dostępności Produktu fizycznego w Sklepie.

9. W wypadku Klientów niebędących Konsumentami niezbędne jest podanie nazwy firmy, a jeśli zażądali oni w ramach formularza wystawienia faktury VAT, również danych niezbędnych do wystawienia faktury VAT, w tym nazwy firmy i numeru NIP.
VI. PŁATNOŚCI
1. Ceny na Stronie Internetowej Sklepu zamieszczone przy danym Produkcie, w tym Treści lub Usłudze cyfrowej stanowią ceny brutto wraz z wszystkimi podatkami i określone są w PLN (polskich złotych). Klient ma możliwość płacenia w innych walutach, np. USD, EUR.

2. W przypadku Produktów abonamentowych, opata za dostęp do Produktów elektronicznych, w tym Treści i Usług cyfrowych oferowanych przez Sprzedawcę na Stronie pobierana jest co miesiąc zgodnie z ceną zamieszczoną w opisie Produktu.

3. Klient dokonuje płatności za Produkty, w tym produkty zawierające Treści bądź Usługi cyfrowe oraz Produkty abonamentowe poprzez zewnętrzny system płatności stripe.com, obsługiwany przez firmę Stripe Payments, 510 Townsend Street San Francisco, California 94103, USA

4. Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzone są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego Stripe.

5. Płatności można również dokonać za pomocą przelewu bankowego na wskazane przez Sprzedawcę konto, kartą płatniczą lub kredytową.

6. W ramach usługi płatności abonamentowych Klient ma możliwość zapisania danych karty i zlecenia stałego polecania zapłaty. Dane karty będą przechowywane przez Operatora Płatności (Stripe Payments). Stripe pośrednicząc w dokonaniu płatności udostępnia narzędzie Token (wirtualnych identyfikatorów karty), umożliwiające przypisanie do indywidualnego Klienta unikalnego identyfikatora, za pomocą którego Klient cyklicznie dokonuje płatności na rzecz firmy.

7. Sprzedawca nie przechowuje w swojej bazie numerów kart płatniczych Klientów.

8. Klient ma obowiązek dokonać płatności niezwłocznie po złożeniu Zamówienia, o ile nic innego nie wynika z Oferty lub wybranego przez Klienta sposobu płatności.

9. W przypadku Zamówienia składanego na adres email, płatność należy uiścić na rachunek wskazany na fakturze.

10. W przypadku Zamówienia, które należy opłacić na podstawie faktury wystawionej przez Sprzedawcę, Klient jest zobowiązany do zapłaty Ceny w pełnej wysokości w terminie wskazanym na fakturze. W przypadku niedopełnienia tego obowiązku Umowę uważa się za nie zawartą.

11. Faktura VAT za zakup Produktu elektronicznego jest przesyłana Klientowi na adres email wskazany przez Klienta w Formularzu zamówienia/rejestracyjnym w formie pliku pdf.
W celu otwarcia pliku Klient powinien posiadać bezpłatne oprogramowanie kompatybilne z formatem PDF. Sprzedawca rekomenduje w tym celu program Adobe Acrobat Reader, które można pobrać bezpłatnie pod adresem http://www.adobe.com.
VII. ZASADY REALIZACJI ZAMÓWIEŃ
1. W przypadku zakupu Produktu elektronicznego, w tym Treści lub Usługi cyfrowej dostęp do niego zostaje udzielony Klientowi niezwłocznie po dokonaniu przez Klienta skutecznej płatności, nie później niż w terminie 48 godzin, o ile nic innego nie wynika z Oferty.

2. Produkt elektroniczny jest udostępniony w ramach Konta Klienta w zakładce Moje Kursy po zalogowaniu się na Stronę.

3. Niektóre Produkty np. kursy lub inne produkty elektroniczne mogą nie być udostępniane jednorazowo w całości, ale w regularnych odstępach czasu np. raz w tygodniu, co wynika z założeń edukacyjnych kursu. Klient przed zakupem takiego Produktu jest informowany o sposobie i częstotliwości udostępniania poszczególnych części Produktu w Ofercie danego Produktu.

4. O ile nic innego nie wynika z Oferty, dostęp do Produktu elektronicznego, w tym Treści i Usług cyfrowych jest ograniczony czasowo i wynosi 12 miesięcy (365 dni) licząc od dnia zawarcia Umowy.

5. Jeżeli Klient nie może uruchomić udostępnianego pliku lub materiałów, powinien skontaktować się ze Sprzedawcą pod adresem office@3lstrategies.com

6. Sprzedawca informuje Klienta o aktualizacjach, w tym dotyczących zabezpieczeń niezbędnych do zachowania zgodności Produktu z Umową.

SESJE COACHINGOWE I TERAPEUTYCZNE

1. Szczegółowe informacje dotyczące usługi sesji coachingowych i terapeutycznych znajdują się na Stronie w zakładce Sklep.

2. Pod pojęciem godziny sesji terapeutycznej należy rozumieć 50 minut, o ile z oferty nie wynika inaczej. Pod pojęciem godziny sesji coachingowej należy rozumieć 60-75 minut, o ile z oferty nie wynika inaczej.

3. Sesje coachingowe i terapeutyczne zostaną przeprowadzone po wcześniejszym uzgodnieniu przez Klienta terminu ze Sprzedawcą drogą mailową pod adresem office@3lstrategies.com lub poprzez Formularz kontaktowy znajdujący się na Stronie lub poprzez kontakt telefoniczny pod numerami telefonów udostępnionymi na Stronie. Liczba i częstotliwość sesji są ustalane indywidualnie z danym Klientem.

4. Istnieje możliwość zmiany terminu sesji coachingowych i terapeutycznych. Warunkiem zmiany jest odwołanie sesji najpóźniej na 48 godzin przed planowanym terminem i ustalenie nowego terminu sesji. W przypadku nieodwołania sesji zgodnie z ww. zasadami, sesja zostanie uznana za wykonaną. Zmiana terminu konsultacji powinna nastąpić mailowo lub poprzez Formularz kontaktowy znajdujący się na Stronie.

USŁUGI W MODELU SUBSKRYPCYJNYM

1. Sprzedawca może oferować Klientowi korzystanie z Produktów elektronicznych na Stronie w modelu subskrypcyjnym (abonamentowym), polegającym na udostępnieniu Klientowi wszystkich Produktów elektronicznych znajdujących się w Sklepie w zamian za opłatę abonamentową pobieraną co miesiąc.

2. Cena za abonament oraz zakres usługi abonamentowej są opisane w Ofercie Produktu.

3. Klient wybierający model subskrypcyjny (abonamentowy) wyraża zgodę na cykliczne, comiesięczne pobieranie przez Operatora Płatności (Stripe) z karty płatniczej kwoty pieniężnej odpowiadającej wysokości wartości opłaty za abonament. Opłata będzie pobierana przez Operatora płatności raz w miesiącu.

4. W przypadku gdy umowa została zawarta na czas określony i nie zostanie wypowiedziana najpóźniej do dnia poprzedzającego termin obowiązywania umowy, zostanie ona automatycznie przedłużona na czas nieokreślony. Wypowiedzenie można złożyć na adres Sprzedawcy wskazany w Regulaminie bez podania przyczyny lub poprzez kliknięcie opcji dostępnej w ramach Konta Użytkownika.

5. Miesiąc dostępu należy rozumieć jako miesiąc kalendarzowy licząc od dnia dokonania skutecznej płatności.

6. W przypadku umowy zawartej na czas nieokreślony możliwe jest jej rozwiązanie w każdej chwili ze skutkiem na koniec okresu rozliczeniowego. Aby skorzystać z tego prawa wystarczy anulować subskrypcję w Koncie Klienta lub powiadomić Sprzedawcę mailowo na adres office@3lstrategies.com Wpłacone wcześniej kwoty nie podlegają zwrotowi.
VIII. PRAWA AUTORSKIE I LICENCJE
1. Wszelkie Produkty, w tym płatne i nieodpłatne Treści i Usługi cyfrowe oferowane i udostępniane przez Sprzedawcę są chronione prawem autorskim i podlegają ochronie prawnej, co Klient akceptuje poprzez akceptację tego Regulaminu.

2. Produkty, w tym płatne i nieodpłatne Treści i Usługi cyfrowe udostępniane są Klientowi wyłącznie do jego własnego użytku na podstawie udzielanej mu licencji. Licencja nie obejmuje:
     - wprowadzania jakichkolwiek innych zmian w części lub w całości treści w tym Produktów, dostępnych na stronie Sklepu,
     - odpłatnego rozpowszechniania treści w tym Produktów, dostępnych na stronie Sklepu jakimikolwiek środkami i w jakiejkolwiek formie,
     - nieodpłatnego rozpowszechniania treści w tym Produktów, dostępnych na stronie Sklepu jakimikolwiek środkami i w jakiejkolwiek formie,
     - trwałego lub czasowego zwielokrotnienia treści dostępnych w ramach Sklepu, w tym Produktów, w całości lub w części, w celu innym niż utworzenie kopii na własny użytek.

3. Klient ma prawo do korzystania z udostępnianych mu Produktów, w tym płatnych i nieodpłatnych Treści i Usług cyfrowych w zakresie zapisu na Koncie Klienta oraz wydruku tylko i wyłącznie na własne potrzeby korzystania z materiałów, modyfikacji materiałów na własne potrzeby w zakresie wynikającym ze wskazówek, instrukcji czy komentarzy Sprzedawcy bądź autora Produktu.

4. W opisie zakupionej Treści lub Usługi cyfrowej wskazano czas na jaki licencja udzielana jest Klientowi. Po tym czasie dostęp do zakupionej Treści lub Usługi cyfrowej wygasa.

5. Jakiekolwiek rozpowszechnianie Produktów, w tym Treści i Usług cyfrowych udostępnionych przez Sprzedawcę stanowi naruszenie przepisów prawa i może rodzić odpowiedzialność cywilną lub karną. W szczególności, zakazane jest dalsze kopiowanie, powielanie, utrwalanie lub rozpowszechnianie Produktów, w tym Treści i Usług cyfrowych bez zgody Administratora lub innych podmiotów uprawnionych.

6. W przypadku naruszenia praw autorskich i zasad licencji korzystania z Produktów elektronicznych Sprzedawca ma prawo domagać się od Klienta odszkodowania i zadośćuczynienia.
IX. ODSTĄPIENIE OD UMOWY I REKLAMACJE
1. Sprzedawca ponosi odpowiedzialność wobec Klienta za brak zgodności Produktów, w tym Treści bądź Usług cyfrowych z umową, który istniał w chwili ich dostarczenia i ujawnił się w ciągu dwóch lat od tej chwili. Domniemywa się, że brak zgodności Produktów, w tym Treści bądź Usług cyfrowych z umową, który ujawnił się przed upływem roku od chwili dostarczenia Materiałów, istniał w chwili ich dostarczenia.

2. W przypadku, gdy Produkty, w tym Treści bądź Usługi cyfrowe są niezgodne z umową, Klient powinien skontaktować się ze Sprzedawcą drogą mailową na adres Sprzedawcy: office@3lstrategies.com i przedstawić swoje oczekiwania.

3. Uprawnienia z tytułu niezgodności Usługi lub Treści cyfrowej z umową dotyczą Klientów Sklepu będących Konsumentami lub Przedsiębiorcami na prawach konsumenta.

4. W razie niezgodności Treści bądź Usługi cyfrowej z umową, Konsument lub Przedsiębiorca na prawach konsumenta może złożyć reklamację i żądać doprowadzenia do ich zgodności z umową, wysyłając maila na adres office@3lstrategies.com, podając swoje dane kontaktowe oraz opis zaistniałego problemu. Sprzedawca udziela informacji zwrotnej na adres mailowy Klienta podany w zgłoszeniu reklamacji w ciągu 14 dni.

5. Sprzedawca może odmówić doprowadzenia do zgodności z umową, jeżeli doprowadzenie do zgodności Treści lub Usługi cyfrowej z umową w sposób wybrany przez Klienta jest niemożliwe albo wymagałoby nadmiernych kosztów dla Sprzedawcy.

6. Jeżeli Produkty, w tym Treści bądź Usługi cyfrowe są niezgodne z umową, Konsument lub Przedsiębiorca na prawach konsumenta może złożyć oświadczenie o obniżeniu ceny bądź odstąpieniu od umowy, gdy:
     - doprowadzenie do zgodności z umową jest niemożliwe albo wymaga nadmiernych kosztów,
     - Sprzedawca nie doprowadził Treści bądź Usługi cyfrowej do zgodności z umową,
     - brak zgodności z umową występuje nadal, mimo że Sprzedawca próbował doprowadzić Treści bądź Usługi cyfrowe do zgodności z umową,
     - brak zgodności Treści bądź Usługi cyfrowej z umową jest na tyle istotny, że uzasadnia odstąpienie od umowy bez uprzedniego żądania ich doprowadzenia do ich zgodności z umową,
     - z oświadczenia Sprzedawcy lub okoliczności wyraźnie wynika, że nie doprowadzi on Treści bądź Usługi cyfrowej do zgodności z umową w rozsądnym czasie lub bez nadmiernych niedogodności dla Konsumenta lub Przedsiębiorcy na prawach konsumenta.

7. Rękojmia za wady, o której mowa w Kodeksie cywilnym, jest wyłączona w stosunku do Użytkownika innego niż Konsument lub Przedsiębiorca na prawach konsumenta. W przypadku Konsumenta lub Przedsiębiorcy na prawach konsumenta, w zakresie odpowiedzialności za zgodność Materiałów z umową znajdują zastosowanie przepisy ustawy o prawach konsumenta.

8. Prawo do odstąpienia od umowy nie przysługuje Konsumentowi lub Przedsiębiorcy na prawach konsumenta w przypadku umowy o:
     - świadczenie usług, za które Konsument lub Przedsiębiorca na prawach konsumenta jest zobowiązany do zapłaty ceny (np. sesja coachingowa, terapeutyczna, szkolenie, webinar itp.), jeżeli Sprzedawca wykonał w pełni usługę za wyraźną i uprzednią zgodą Klienta, który został poinformowany przed rozpoczęciem świadczenia, że po spełnieniu świadczenia przez Sprzedawcę utraci prawo odstąpienia od umowy, i przyjął to do wiadomości,
     - dostarczanie Treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku materialnym, za które Klient jest zobowiązany do zapłaty ceny, jeżeli Sprzedawca rozpoczął świadczenie za wyraźną i uprzednią zgodą Klienta, który został poinformowany przed rozpoczęciem świadczenia, że po spełnieniu świadczenia przez Sprzedawcę utraci prawo odstąpienia od umowy i przyjął to do wiadomości, a Sprzedawca przekazał Klientowi potwierdzenie otrzymania zgody.

9. Klient będący Konsumentem lub Przedsiębiorcą na prawach konsumenta może odstąpić od umowy o dostarczenie treści cyfrowych w terminie 14 dni od jej zawarcia bez podawania przyczyny z zastrzeżeniem postanowień w pkt 8. Konsument lub Przedsiębiorca na prawach konsumenta powinien w tym celu wysłać do Sprzedawcy jednoznaczne oświadczenie na adres email office@3lstrategies.com
przed upływem wskazanego terminu odstąpienia od umowy.

10. W przypadku odstąpienia od umowy o dostarczanie Treści cyfrowej lub Usługi cyfrowej, Konsument lub Przedsiębiorca na prawach konsumenta powstrzymuje się od korzystania z tej Treści cyfrowej lub Usługi cyfrowej i udostępniania ich osobom trzecim.

11. Konsument lub Przedsiębiorca na prawach konsumenta ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości Produktu w związku z korzystaniem z niego w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonalności Produktu.

12. W przypadku odstąpienia od umowy Sprzedawca zwraca Konsumentowi lub Przedsiębiorcy na prawach konsumenta wszystkie otrzymane od niego płatności. Zwrot płatności zostanie dokonany przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Konsumenta lub Przedsiębiorcę na prawach konsumenta użyte w pierwotnej transakcji, chyba że Konsument lub Przedsiębiorca na prawach konsumenta wyraźnie wskazał na inne rozwiązanie.
X. POSTANOWIENIA DOTYCZĄCE PRZEDSIĘBIORCY
1. Wszelkie spory powstałe pomiędzy Sprzedawcą a Klientem niebędącym Konsumentem zostają poddane sądowi właściwemu ze względu na siedzibę Sprzedawcy.

2. W stosunku do Klienta niebędącego Konsumentem lub Przedsiębiorcą na prawach konsumenta przysługuje Sprzedawcy prawo wypowiedzenia umowy w trybie natychmiastowym bez podania przyczyny i nie skutkuje po stronie Klienta żadnymi roszczeniami w stosunku do Sprzedawcy. W tym celu Sprzedawca przesyła stosowne oświadczenie na adres email Klienta w przedmiocie wypowiedzenia Umowy.

3. Strony wyłączają odpowiedzialność Sprzedawcy z tytułu rękojmi za niezgodność Towaru z Umową, wady Produktu względem Przedsiębiorcy, który nie jest Przedsiębiorcą na prawach konsumenta.

4. Odpowiedzialność Sprzedawcy w stosunku do Klienta niebędącego Konsumentem lub Przedsiębiorcą na prawach konsumenta jest ograniczona (do wysokości zapłaconej Ceny). Sprzedawca nie ponosi odpowiedzialności z tytułu utraconych korzyści w stosunku do Przedsiębiorcy, który nie jest Przedsiębiorcą na prawach konsumenta.
XI. POZASĄDOWE SPOSOBY ROZPATRYWANIA REKLAMACJI
I DOCHODZENIA ROSZCZEŃ
1. Sprzedawca i Klient poddają ewentualne spory wynikające z zawartymi umowami postępowaniu polubownemu, mediacyjnemu. Szczegóły takich postępowań zostaną określone przez strony konfliktu.

2. Konsument ma możliwość skorzystania z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń. Między innymi, Konsument ma możliwość:
     - zwrócenia się do stałego polubownego sądu konsumenckiego z wnioskiem o rozstrzygnięciu sporu wynikłego z zawartej umowy,
     - zwrócenia się do wojewódzkiego inspektora Inspekcji Handlowej z wnioskiem o wszczęcie postępowania mediacyjnego w sprawie polubownego zakończenia sporu między Kupującym a Sprzedawcą,
     - skorzystania z pomocy powiatowego (miejskiego) rzecznika prawa konsumenta lub organizacji społecznej, do której statutowych zadań należy ochrona konsumentów.

3. Bardziej szczegółowych informacji na temat pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń, Konsument może szukać na stronie internetowej http://polubowne.uokik.gov.pl

4. Konsument może również skorzystać z platformy ODR, która dostępna jest pod adresem http://ec.europa.eu/consumers/odr. Platforma służy rozstrzyganiu sporów pomiędzy konsumentami i przedsiębiorcami dążącymi do pozasądowego rozstrzygnięcia sporu dotyczącego zobowiązań umownych wynikających z internetowej umowy sprzedaży lub umowy o świadczenie usług.
XII. ZASADY PREZENTOWANIA TREŚCI I OPINII
ZASADY PREZENTOWANIA TREŚCI NA STRONIE

1. Treści prezentowane na Stronie są dopasowywane do potrzeb Klientów i Użytkowników Strony.

2. Strona nie sortuje domyślnie produktów według zachowań Użytkowników na Stronie. Każdy Użytkownik może zapoznać się z ofertą w zakładce Oferta oraz Kursy online.

3. Produkty, w tym produkty i usługi elektroniczne mogą być sortowane na Stronie sprzedażowej tylko odnośnie ich kategorii przynależności – np. workbooki, kursy online, webinary, rozwój osobisty, sesje itp.

ZASADY PREZENTOWANIA OPINII NA STRONIE

1. Sprzedawca może zamieszczać opinie Klientów o oferowanych przez Sprzedawcę Produktach, w tym Treściach i Usługach cyfrowych.

2. Opinie dotyczące Produktów publikowane przez Sprzedawcę na Stronie i w mediach społecznościowych, których Administratorem jest Sprzedawca, są przez niego weryfikowane.

3. Prezentowane opinie są weryfikowane pod kątem ich pochodzenia – czy są to opinie rzeczywistych Klientów i Użytkowników Strony oraz czy zawierają treści związane z funkcjonowaniem Strony, ofertą i współpracą ze Sprzedawcą. W tym celu Sprzedawca porównuje dane osobowe autora opinii z danymi Klientów, które przechowuje w swojej bazie.

4. Sprzedawca może pozyskiwać opinie Klientów na temat Produktów, w tym Treści i Usług cyfrowych oferowanych przez Sprzedawcę w ramach bezpośredniej komunikacji z Klientem lub drogą mailową w ramach podziękowania za zakup Produktu i wystosowania pisemnej prośby o opinię o zakupionym Produkcie.

5. Sprzedawca prezentuje tylko wybrane opinie, które najtrafniej odzwierciedlają współpracę ze Sprzedawcą oraz dostarczają najwięcej informacji pozwalających na podjęcie decyzji o takiej współpracy i zakupie produktu przez Stronę.

6. Autor prezentowanej na Stronie opinii musi wyrazić zgodę na jej publikację, co czyni drogą mailową w odpowiedzi na zapytanie Sprzedawcy na adres office@3lstrategies.com

7. Przy braku możliwości weryfikacji czy opinia pochodzi od Klienta, który korzystał z danego Produktu i w przypadku opinii, która nie jest związana ze współpracą ze Sprzedawcą, taka opinia nie jest zamieszczana na Stronie.

8. Sprzedawca informuje, że nie korzysta z opinii sponsorowanych lub barterowych.
XIII. OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH
1. Administratorem danych osobowych Klienta korzystającego z Produktów, w tym Treści i Usług cyfrowych oferowanych w Sklepie jest Sprzedawca.

2. Klient przekazuje swoje dane osobowe Sprzedawcy dobrowolnie, jednak niepodanie wymaganych danych w procesie składania Zamówienia uniemożliwia jego złożenie i realizację.

3. Sprzedawca przetwarza dane osobowe Klientów w celu realizacji zamówień, świadczenia przez Sprzedawcę usług drogą elektroniczną oraz innych celów określonych w Regulaminie oraz Polityce Prywatności. Dane są przetwarzane wyłącznie na podstawie przepisów prawa lub zgody wyrażonej przez Klienta zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

4. Klient, który przekazał swoje dane osobowe Sprzedawcy ma prawo dostępu do ich treści oraz do ich poprawienia.

5. Sprzedawca zapewnia możliwość usunięcia Klientowi swoich danych osobowych, w szczególności w przypadku usunięcia Konta Klienta.

6. Sprzedawca może odmówić usunięcia danych osobowych, jeżeli Klient nie uregulował wszystkich należności wobec Sprzedawcy lub naruszył obowiązujące przepisy prawa, a zachowanie danych osobowych jest niezbędne do wyjaśnienia tych okoliczności i ustalenia odpowiedzialności Klienta.

7. Sprzedawca chroni przekazane mu dane osobowe oraz dokłada wszelkich starań w celu zabezpieczenia ich przed nieuprawnionym dostępem lub wykorzystaniem.

8. Sprzedawca za wyraźną zgodą Klienta może przekazać dane osobowe Klienta, w zakresie niezbędnym dla realizacji Umowy sprzedaży firmie Stripe, jeżeli Klient dokonał wyboru płatności poprzez system płatności Stripe.
XIV. POSTANOWIENIA KOŃCOWE
1. Sprzedawca zastrzega sobie prawo zmiany niniejszego Regulaminu z ważnych przyczyn, w tym zmiany przepisów prawa, zmiany warunków zawarcia Umowy, w związku z wprowadzeniem nowych Produktów do Sklepu, a także przy zmianie rozwiązań informatycznych. Zmiana Regulaminu wchodzi w życie w terminie 14 dni od dnia opublikowania na Stronie.

2. Sprzedawca zawiadamia Klientów o wszelkich zmianach w Regulaminie drogą mailową wysyłając stosowne informacje wraz załącznikiem nowego Regulaminu na adres email przypisany do Konta Klienta na 14 dni przed wejściem w życie nowego Regulaminu.

3. W razie, gdy Klient nie akceptuje nowej treści Regulaminu obowiązany jest zawiadomić o tym fakcie Sprzedawcę, co skutkuje rozwiązaniem umowy.

4. Wszystkie zamówienia przyjęte przez Sprzedawcę do realizacji przed dniem wejścia w życie nowego Regulaminu są realizowane na podstawie Regulaminu, który obowiązywał w dniu składania zamówienia przez Klienta.

5. Sprzedawca może rozwiązać Umowę o Świadczenie Usług z Klientem za 30 – dniowym okresem wypowiedzenia z ważnych przyczyn, rozumianych jako zmiana przepisów prawa regulujących świadczenie usług drogą elektroniczną przez Sprzedawcę wpływająca na wzajemne prawa i obowiązki określone w umowie zawieranej pomiędzy Klientem a Sprzedawcą lub zmiana sposobu świadczenia usług spowodowana wyłącznie względami technicznymi.

6. Sprzedawca może wypowiedzieć Klientowi Umowę o Świadczenie Usług za 14 - dniowym okresem wypowiedzenia lub odmówić mu dalszego prawa do korzystania ze Sklepu z ważnych powodów, w szczególności w przypadku rażącego naruszenia przez Klienta niniejszego Regulaminu, tj. w sytuacjach, gdy Klient naruszana Ogólne Warunki Korzystania ze Sklepu.

7. W czasie trwania siły wyższej, Strony umowy zwolnione będą od wszelkiej odpowiedzialności za jej niewykonanie lub nienależyte wykonanie, jeżeli tylko okoliczności zaistnienia siły wyższej będą stanowiły przeszkodę w wykonaniu umowy. Powyższe ma zastosowanie również w okresie bezpośrednio poprzedzającym lub następującym bezpośrednio po wystąpieniu siły wyższej, jeżeli tylko we wskazanym okresie oddziaływanie siły wyższej będzie stanowiło przeszkodę w wykonaniu umowy. Przez „siłę wyższą” należy rozumieć zdarzenie o charakterze losowym lub naturalnym, całkowicie niezależne od woli i działania Stron, którego nie można było przewidzieć, w szczególności takie zdarzenia jak: choroba, powódź, pożar, włamanie, akt terroru, wojna, wprowadzenie stanu wyjątkowego.

Załącznik 1
FORMULARZ ODSTĄPIENIA OD UMOWY


Możliwość odstąpienia od umowy przysługuje Konsumentom oraz Przedsiębiorcom na prawach konsumenta. Udostępniony formularz stanowi wzór, który można skopiować do wiadomości email, wypełnić i odesłać na adres mailowy Sprzedawcy: office@3lstrategies.com
Formularz można również wydrukować, wypełnić i odesłać na adres fizyczny Sprzedawcy: 3L-Strategies, Anna Pilichowska, 3660 Kelsey Knolls #221, Santa Rosa 95403, Kalifornia, USA
Nieskorzystanie z tego wzoru nie ma wpływu na możliwość odstąpienia od umowy.

Oświadczam, że odstępuję od umowy z dnia ………………… dotyczącej następujących Produktów, Treści lub Usług cyfrowych ………………………………
Cena brutto: ……………...........…
Dane Klienta:
Imię i nazwisko Klienta : ……………………
Data ………………

Zwrot płatności dokonywany jest przy użyciu takiego samego sposobu płatności, jaki został przez Państwa wybrany przy zakupie Produktu, Treści lub Usługi cyfrowej na stronie Sklepu.
Podpis Klienta: ……….…....………
Data: …….............………
Informacja o przetwarzaniu danych osobowych w związku z odstąpieniem od umowy:
Informujemy, że dane osobowe, podane w tym formularzu, będą przetwarzane w celu obsługi procesu odstąpienia od umowy. Administratorem danych podanych w tym formularzu jest Anna Pilichowska prowadząca działalność gospodarczą pod firmą 3L-Strategies z siedzibą w Santa Rosa, CA 95403, USA, wpisane do rejestru City of Santa Rosa pod numerem 06528932.
Kontakt e-mail: office@3lstrategies.com , tel.: +1 707 326 1503

Formularz będzie przechowywany przez okres konieczny do realizacji procesu odstąpienia od umowy oraz zgłoszenia potencjalnych roszczeń wynikających z realizacji odstąpienia. W związku z przetwarzaniem danych osobowych, zawartych w formularzu, przysługują Państwu następujące uprawnienia: prawo do żądania dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, jak również prawo do złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi procesu odstąpienia od umowy.

Regulamin Sklepu obowiązuje od 1.01.2023.
ZAKRES USŁUG
Coaching indywidualny
Coaching dla nastolatków
Kursy Rozwoju Osobistego
Terapia Skoncentrowana na Rozwiązaniach (TSR)
TSR zaburzeń odżywiania 
TSR w pracy z nastolatkami
Terapia Poznawczo-Behawioralna (CBT)

2023  3L-Strategies | Wszelkie prawa zastrzeżone 
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram